Ga mee naar bodem van de Waddenzee,
Stap op je fiets naar de Waddendijk, oude schoenen aan, en gaan! Bij laag water neemt Paul van de Waddenvereniging je mee op de bodem van de Waddenzee, waar het bruist van het leven. Durf jij een wad pier vast te houden? Heb je ooit zeesla geproefd? Weet jij waarom de wadbodem naar zwavel en ijzer ruikt? We laten ons verrassen door wat we tegenkomen.
Een leuke en leerzame excursie voor jong en oud.
Meenemen:
Weer bestendige kleding
Oude sneakers die vies mogen worden op het wad (geen laarzen!). We zullen niet ver weg zakken,waarschijnlijk alleen met de voeten in het slik.
Handdoek om voeten schoon te maken na het wadlopen
Plastic tas om modderige sneakers in te doen
Het is leuk om een verrekijker mee te nemen als je die hebt
Eventueel een flesje water en lichte snack
Rugzak om alles in mee te nemen
Kosten: € 15,- p.p.
Locatie: Waddendijk ter hoogte van Lies/Hoorn/Oosterend – exacte locatie wordt binnenkort bekend
Tijd: 14:30 -16:30u
Opgeven: 0562-448954 of info@defolks.nl
Deze inspirerende middag is onderdeel van ons Dark Sky Weekend i.s.m. de Waddenvereniging & Waddensky – in het teken van Nacht van de Nacht. Klik hier om dit te gekke weekend arrangement met meerdere excursies te boeken!